Arama yapabilirsiniz.
}

Arvena Bilişim'den Haberler

KOLUNSAĞ MUFLON DİİJİTAL ÜRETİM PROJEMİZ

1938'den beri muflon üretimi yapan ve bu alanda sektörün öncüsü olan KOLUNSAĞ MUFLON Üretim ekranlarının dijitalleşmesi ile birlikte stok maliyetlerini üretim ergonomisini ve satış operasyonları başta olmak üzere bir çok departman ve alanda verimliliğini arttırdı

TANER HAVACILIK AS 9100 PROJEMİZ

TANER HAVACILIK UZAY HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ KALİTE STANDARTLARINDAKİ üretimini AITF 16949 Sertifikasyonu ile denetiminden Arima Erp ile başarılı bir şekilde aldı. Birlikte başardığımız firmlarımızdan güzel haberler gelmeye devam ediyor.

YKG METAL AITF 16949 PROJEMİZ

YKG METAL AITF 16949 OTOMOTIV KALİTE Y.S. sertifika denetimini sonucunda izlenebilirlikle kantılarının gerçkeliği ile sertifika almayı hak kazandı. YKG METAL AITF kalite standartlarındaki üretimini, sertifikalandırmış oldu.

KESİN MAKİNA ÜRETİMİN DİJİTALLEŞMESİ

KESİN MAKİNA CLAAS,SAMPOO,AGGO gibi sektöründe başarılı firmaların denetlemesinde, Üretimin dijitalleştirdiği Arima Erp ile yaptığı sahadaki sunumda, dijitalleşmeye verdiği önem ve sistemin maliyet, termin ve kaliteye katkısını Avrupalı müşterilerilerin takdirini kazandı.

BAYINDIR AMBALAJ ÜRETİMİNİN DİJİTALLEŞMESİ PROJESİ

Ambalaj sektöründe otomotivden gıdaya tedarikçisi olan BAYINDIR AMBALAJ üretimin verimini arttırmak termin ve stok kontrolünü sağlamak, satınalama süreçlerini tek çatı altına aldı.

MKT ile AS 9100 ÜZERİNE 7. YILIMIZ

MKT MAKİNA ile AS 9100 kalite standarlarında üretimi dijitalleşmemizin üzerinde 7 yıl geçti. Bu sürede MKT MAKİNA havacılık ve savunma sanayinde birçok firmayı portföyüne ekledi.